About Us

Zarif mimarisi, romantik dokunuşlarla dekore edilmiş modern ve konforlu odalarıyla öne çıkan Nun By Laren Hotels, iş amaçlı konaklayan misafirlerine sınırsız olanak sunuyor. Lobi, ortak TV alanı, kablosuz internet bağlantısı, 24 saat resepsiyon ve lobi bar gibi olanaklarıyla öne çıkan tesis, dileyen misafirlerine havalimanı servisi de sunuyor. Antalya şehir içinde, Lara mevkiinde Düden Şelalesi’ne yürüme mesafesinde yer alıyor. Tesis Antalya’nın tarihi ve turistik merkezlerine ulaşım konusunda misafirlerine avantaj sağlıyor.

DISCOVER

Watch Video

CONCEPT

Tesis, Antalya'nın tarihi ve turistik merkezlerine kolay ulaşım imkanı sağlayarak misafirlerine ayrıcalıklı bir konaklama deneyimi sunar. Lara mevkiinde, Düden Şelalesi'ne yürüme mesafesinde bulunan NUN By Laren Hotels, iş seyahati veya tatil amaçlı ziyaretler için mükemmel bir konumdadır.

Siz de NUN By Laren Hotels'in eşsiz konfor ve hizmet anlayışını keşfedin ve Antalya'nın büyüleyici atmosferinde unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşayın. Lobi, ortak TV alanı, kablosuz internet bağlantısı, 24

Reservation
WhatsApp
Call
Now